Horoskop Baran február 2021

Február bude prebiehať v duchu pracovných povinností, však Baran valnú väčšinu z nich zvládne s ľahkosťou. Keď sa niečo nepodarí, dokážete byť prispôsobiví a rýchlo prídete s vhodným riešením. Vzťahy ste si už v minulom roku zariadili k obrazu svojmu, a tak nemusíte očakávať žiadne razantné zmeny. Aj napriek tomu, že február je pre Barana hektickým obdobím. Nemali by ste zabúdať taktiež na svojich najbližších a na samých seba. Nenechajte stres ovplyvňovať vaše zdravie a zavčasu si doprajte zaslúžený odpočinok. Dobite tak energiu do ďalšieho pracovného dňa. Váš partner iste ocení, keď mu budete venovať pozornosť, ktorú si iste zaslúži.
Horoskop február 2021 Baran podľa tém: láska, krása, zdravie, kariéra, financie, peniaze, práca, čítanie ďalej!.

Vzťahy a randenie

Sklamali ste sa v partnerovi a teraz neviete ako budete ďalej existovať? Dajte stop smútku i depresii! Záleží však od vás oboch. Skúste sa zamyslieť, či pocity vás oboch nakoniec nepramenia z nudy. Nie je ešte všetko stratené, hoci to tak na prvý pohľad vyzerá! Úprimnosť a rozhovory v dvojici urobia veľa. Treba však vedieť odpúšťať.

Peniaze a práca

Pokiaľ vám nevyšiel projekt, ktorý ste rozbehli, najlepšie bude, ak to priznáte v prvom rade sami sebe. Vety typu, keby bolo keby, môžu padnúť, ale čím skôr si treba uvedomiť, že nemajú význam. Snažte sa čím skôr dopracovať k tomu, prečo vám vlastne projekt nevyšiel. Príčina je často skrytá v nepríjemnej skúsenosti, ktorú si človek neustále pripomína a možno nevie urobiť poslednú bodku. Povedzte si, že už ste za tým. Pred vami je ešte veľa pozitívneho!

Krása

Dajte si pozor na alkoholické opojenie, aby z toho nevznikla postupne závislosť. Držte aspoň jeden deň v týždni zeleninový či ovocný deň. Koncom mesiaca budete prekvapení svojou vitalitou, dokonca aj tým, že telo si bude samo žiadať deň živej stravy a čistej vody. 

Láska

Barani v láske v tomto období sú opatrní. Skôr si robia plány na tento rok v oblasti sebarealizácie a práce, ale možno práve touto zádumčivosťou a nevšímavosťou rastie o nich záujem v okolí. Aby ste neboli prekvapení, ani neviete ako, zrazu vhupnete do trvalého šťastného zväzku.

Financie a kariéra

Už od začiatku roka ste skočili oboma nohami do pracovného víru, ktorý neutíchne po celý rok. Malo by sa vám dariť, treba si len zvážiť, kde a za koľko vynaložíte svoju energiu, aby ste sa nevyčerpali zbytočne a aby ste si vedeli naplánovať čas aj na rodinu a oddych. Tento rok výrazne môžete postúpiť v realizácii svojich pracovných predstáv a cieľov, možnosti ku vám budú prichádzať ľahšie ako počas uplynulých rokov.

Zdravie

Pozor na celkovú vyčerpanosť, oslabenie imunitného systému a kĺbový aparát, ktorý sa môže ozvať aj zo psychického dôvodu – keď sa stane, že naberiete na seba viac starostí, než dokážete uniesť.

Skontrolujte tiež

Post Image

Horoskop Baran august 2021

V poslednom letnom mesiaci vám v žilách bude kolovať veľa fyzickej i duševnej energie. Vďaka …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *