Horoskop Baran december 2021

S koncom roka sa do vášho života navalí vlna pokoja a pohody. Vďaka radu úspechov, ktorých Baran v uplynulom roku dosiahol, bude celý december prežívať v duchu optimizmu. Majte ale na pamäti, že rozhodovanie citom nemusí vždy prinášať ovocie, a tak ku každej situácii radšej pristupujte s rozumom. Hviezdy sľubujú, že Baran si posledný mesiac v roku užije v pohode. Najlepšie vám bude v zázemí, v ktorom sa cítite bezpečne. December praje taktiež láske, preto i nezadaní môžu očakávať novú šancu stretnúť svoju spriaznenú dušu. Vaša nálada bude každopádne optimistická a pozitívna. Aj to k vám bude priťahovať jedincov z vášho okolia.
Horoskop december 2021 Baran podľa tém: láska, krása, zdravie, kariéra, financie, peniaze, práca, čítanie ďalej!.

Vzťahy a randenie

Hľaďte s nádejou do budúcnosti. Pokiaľ váš vzťah nefunguje dobre, je tu veľká možnosť na zlepšenie, ale pozitívnu energiu treba vysielať zo svojho srdca. Partnera však do ničoho nenúťte. Iného človeka totiž ťažko nasilu zmeníte, ale seba áno. Skúste si prečítať pár kníh o vzťahoch. Postupne sa vám iste podarí mať vzťah na úrovni.

Peniaze a práca

Verte si, prichádza pozitívna správa! Skutočnosť môže byť ešte sľubnejšia, ako si myslíte. Ak budete ozaj chcieť, tak pochopíte zákonitosti fungovania vesmíru. Dostanete to, čo najviac potrebujete, teda i vynikajúce miesto, či dobrú pozíciu v súčasnej robote. Chce to však aj dávku trpezlivosti a viery v seba samého.

Krása

Spoznajte svoje tienisté stránky, aby ste ich vedeli presvetliť a zmeniť na pozitívne. Pokiaľ človek žije, má šancu zlepšiť vzťah k svojmu telu i psychike. Čo vám bráni k tomu, aby ste začali optimisticky myslieť? Netrápte sa zbytočnosťami, ktoré sú pre váš život nepodstatné. Žite tu a teraz! 

Láska

Nezadaní Barani, už ste sa aj nastavili psychicky, že v tomto období ostanete single a budete riešiť prácu, financie a kariéru. Možno premýšľate nad kúpou nehnuteľností a venujete sa sebe samým. Keď už budete v úplnej pohode, v blízkej dobe Vás nečakane stretne láska. Niekto vás uvidí na úplne nečakanom mieste a Amorov šíp vystrelí. Rozohreje vaše srdce a vaše osobné plány sa príjemne môžu zmeniť… Nie ste typ, ktorý ostane bez povšimnutia a dlhodobo bez partnerského vzťahu. Zadaní Barani, pociťujete tiež určitý vnútorný nepokoj – preto by ste sa v tomto období mali zamyslieť, či ste v dlhotrvajúcich partnerských vzťahoch naozaj šťastní. Ak nie, namiesto zádumčivosti začnite riešiť s otvoreným dialógom problémy, ktoré vás vnútorne dusia… Buď spoločne s vašou polovičkou na tom popracujete a problémy sa zrazu nebudú zdať také neprekonateľné, alebo do jari vám môže hroziť rozchod a začiatok niečoho nového. Tí, ktorí sú v pohode, si užijú sviatky v láske a šťastí.

Kariéra a financie

Naozaj sa nemusíte ničoho obávať, práca a biznis vám pôjde aj tam, kde ste momentálne aktívni, ale budú sa vám otvárať aj nové brány, pracovné príležitosti, ktoré budú prepojené aj s cestovaním. Do jarného obdobia vám príde do život veľa nových ľudí, ktorí vám ponúknu pracovné príležitosti, spoluprácu, aj s patričným finančným ohodnotením. Pri rozhodovaní sa spoliehajte aj na vašu intuíciu!

Skontrolujte tiež

Post Image

Horoskop Baran august 2021

V poslednom letnom mesiaci vám v žilách bude kolovať veľa fyzickej i duševnej energie. Vďaka …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *