Horoskop Baran apríl 2021

Apríl so sebou prinesie rozkvet v oblasti vzťahov. Pod vplyvom Venuše v Rybách bude mať každý Baran otvorenú myseľ, čo vám podstatne uľahčí komunikáciu s rodinou i partnerom. Tiež sa môžu ozvať vaše nevyriešené vnútorné konflikty, ktoré vyvolajú nečakané výkyvy nálad. Pozor, psychické vypätie môže viesť jízlivosti a sarkazmu!V apríli sa Baran môže tešiť na vyhliadku úspechu. Tvrdá práca sa skutočne vyplatí a tak nie je od veci očakávať dokonca kariérny postup. Pokiaľ je toto skutočne odmena, po ktorej túžite. Pokiaľ sa dostanete do konfliktu, s istotou sa vyplatí asertívny prístup. Obzvlášť na verejnosti, kde je v hre napríklad aj vaša povesť.
Horoskop apríl 2021 Baran podľa tém: láska, krása, zdravie, kariéra, financie, peniaze, práca, čítanie ďalej!.

Vzťahy a randenie

Postavte sa pevnými nohami na zem. Obozretnosť má v určitej miere svoje miesto i v láske, aj keď s tým možno niektorí čerství zaľúbenci nebudú súhlasiť. Spoločné záujmy a koníčky spájajú svojim pevným putom dvoch ľudí. Nájdite si niečo, čo vás bude oboch zaujímať a napĺňať, aby ste sa neskôr spolu nenudili. Dlhodobý vzťah bude treba osviežiť nejakým darčekom v podobe tvorivosti. Popustite uzdu fantázie aj v spálni.

Peniaze a práca

Mince vyjadrujú praktické a hmotné záležitosti. Ak ste v minulosti plánovali prakticky, malo by sa vám dariť i v robote. Svoje miesto tu však má aj stále vzdelávanie sa v odbore, alebo aspoň pozorné preštudovanie noriem, nových zmlúv, zákonov a predpisov. Nerozvážne jednanie sa nevypláca. Buďte opatrní a konajte múdro, pomaly. Až potom nastane rozkvet vašej firmy.

Krása

Myslite dopredu, hoci sa teraz cítite výborne. Mince sú zemského charakteru. Matka zem nás lieči. Pobytom v prírode načerpáte fyzické i psychické sily. Prechádzky prírodou upevnia vaše zdravie. Nezabúdajte aj na svoje koníčky, aby pookriala duša a rozvíjala sa vaša osobnosť. 

Láska

Tento mesiac sa pre mnohých Baranov rysujú príjemné vyhliadky. Tí, čo sú zadaní, majú šancu stráviť vzrušujúce chvíle so svojím partnerom a ak si nájdu čas na rozhovory, môžu sa vzájomne o sebe ešte veľa dozvedieť a spoznať sa aj inak ako doposiaľ. Ak patríte k tým, ktorí sa nedávno rozišli s partnerom a stále ich trápia mučivé myšlienky, neutápajte sa v nich osamote, ale zdôverte sa niekomu, komu dôverujete. Nepríjemné energie a emócie sa vyplavia a vy budete pripravení na nový vzťah. Apríl celkovo ponúka Baranom veľmi dobré šance na zoznámenie – najmä jeho prvá polovica, keď máte veľmi príjemné vyžarovanie. Neseďte teda doma, chodievajte medzi ľudí – všade na vás číhajú možnosti na zaujímavé zoznámenia. Nie je vylúčené ani horúce dobrodružstvo alebo flirt! Po polovici mesiaca si dávajte väčší pozor na svoje správanie a prejavy, pretože by ste si mohli narobiť nepríjemnosti…

Financie a kariéra

V zamestnaní budú Barani aktívni a kreatívni, plní skvelých a dobrých nápadov, ktorým nebude chýbať originalita! Nenechávajte si ich však pre seba a predveďte sa – máte veľkú šancu na úspech a ocenenie. Pozor však na tvrdohlavosť a neústupčivosť, aby ste si zbytočne nenarobili nepriateľov a neskomplikovali život. Financie vyzerajú počas tohto mesiaca celkom sľubne, len si treba dať pozor na to, aby nedošlo k finančným stratám z roztržitosti.

Zdravie

Doprajte si dostatok odpočinku a naučte sa správne relaxovať. Veľa spite, medituje a premýšľajte. Čítajte knihy, najmä také, ktoré vás môžu motivovať a robte niečo v záujme toho, aby ste podporili svoj mozog – lúštite krížovky, skúste si zahrať so svojimi blízkymi nejakú spoločenskú hru, pri ktorej treba premýšľať – napríklad scrabble… Dobre by vám padol oddychový víkend, či aspoň krátky relaxačný pobyt.

Skontrolujte tiež

Post Image

Horoskop Baran august 2021

V poslednom letnom mesiaci vám v žilách bude kolovať veľa fyzickej i duševnej energie. Vďaka …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *