Horoskop Baran 2022 – láska, peniaze

Do roku 2022 vstúpite s prísľubom úspechu, vzostupu, spokojnosti. Nebudete prešľapávať na mieste, čakajú vás zmeny…a veru pomerne radikálne. Kľúčové. Pre každého zrodenca tohto znamenia – to môžu byť zmeny iného charakteru, avšak tak či tak, veľmi podstatné. Niektorí Barani sa môžu presťahovať a vyriešiť tak dlhodobo želanú otázku kvalitnejšieho bývania, iných zmena práce môže zaviať do neznámych, no zaujímavých končín…tí ďalší si môžu povedať: „Dosť!“…a zabuchnú dvere možno aj za dlhodobým, ale nefungujúcim partnerským zväzkom. Nech už pôjde o čokoľvek, všetko povedie k vašej spokojnosti a pohodovejšiemu životu.
Horoskop 2022 Baran podľa tém: kariéra, peniaze, zdravie, rodina, láska, vzťahy, krása, práca.

Zdravie

Ctižiadosť vás, aj v roku 2022 bude nútiť prepínať svoje vnútorné, i vonkajšie energie. Všemožne to budete chcieť maskovať. Dynamickosť vášho charakteru vás núti preceňovať svoju fyzickú silu. Nakoľko najaktívnejšou časťou vášho tela je hlava a mozog, máte domýšľavú dôveru, že zvyšok organizmu zvládne jeho silnú vitalitu. Kladiete si nerozumné požiadavky na svoje rezervy a energie. Pozor na zúženie a blokádu ciev a cievok v hlave. Silou vôle dokážete rýchlo premôcť choroby. Vaša strava má obsahovať aj veľa organického železa a proteíny vytvárajúce svalstvo. Tie sa nachádzajú v nemastnom mäse, a v rôznych druhoch zeleniny.

Najdôležitejšie vplyvy planét v roku 2022

  • Nudiť sa v roku 2022 isto nebudete. Veľkorysý Jupiter svojím trigónom na vaše znamenie otvára dvere k úspechu, lepšiemu spoločenskému postaveniu a celkovému nadšeniu. Oveľa ľahšie získate sympatie ostatných, s ktorých pomocou sa vám otvoria cesty k ďalšiemu rozvoju. Kritický bude december, lebo Jupiter svoju kvadratúrou varuje aj pred zbytočným riskovaním.
  • Planéta Saturn je prísny rozhodca, leňošenie netoleruje. Jeho tvrdšie lekcie sú pre vás veľkým prínosom.
  • Aj silný vplyv vášho vládcu Marsu výrazne pôsobí v tomto roku. Jeho snahou je dopovať vás dostatkom fyzických i duševných síl.
  • V januári a februári kulminuje u vás vplyv planéty Urán, ktorá sa po svojej dlhej, sedemročnej návšteve lúči s vaším znamením. U mnohých z vás nastáva prielom v doterajšom myslení a konaní. Ak ste ešte nevykonali dôležité zmeny vedúce k väčšej slobode a úľave, pocítite, že je najvyšší čas. Jarné mesiace budú pokojnejšie a oddychovejšie.
  • Prejaví sa aj priazeň planéty Venuše. Toto obdobie, rovnako tak ako to letné, sľubuje viac zážitkov a pôžitkov.
  • Kvadratúra tvorená Saturnom bude skôr nabádať k opatrnosti a väčšej striedmosti v osobnom i profesnom živote.

Magický vplyv Mesiaca

  • Nov Mesiaca v znamení Barana nastane 5.4.2021. Prináša veľkú energiu do nových začiatkov. Môžete začať novú životnú kapitolu. Vrhnete sa do nových plánov a aktivít. Je možná nová životná cesta.
  • Spln Mesiaca v znamení Barana nastane 13.10.2021, ktorý prinesie jasno do oblasti vzťahov. V čase splnu je vhodné ukončiť a doriešiť všetky vzťahy, zmluvy a dohody. Ukončiť všetko nevyhovujúce vo vzťahovej oblasti.

Ročný Horoskop 2022 BARAN

Barani vstúpia do roku 2022 s pocitom úľavy, pretože sa zbavia množstva starostí. Aj keď sa na pracovnom poli poriadne zapotia, vyslúžia si úspech. Baranom sa doporučuje cesta, na ktorej získajú nové skúsenosti.
Dôležité dátumy pre Vaše znamenie na rok 2022 15.3., 2.7., 18.8., 25.12.
Šťastné čísla na rok 2022 8, 21, 45, 70, 98
Šťastný mesiac na rok 2022 Júl

Láska a vzťah

V oblasti rodinných vzťahov bude panovať dobrá atmosféra. Jej tón udáva hneď od januára láskyplná planéta Venuša. Vaša rodina, príbuzní aj priatelia budú oplývať ústretovosťou a snahou podieľať sa s vami na rôznych druhoch zábavy, hoci by niekedy vyznievala aj trochu výstredne.
Vo vzťahoch však bude preverovaná spoľahlivosť a vernosť. Pokiaľ budú Barani nespokojní, môžu ľahko skĺznuť do utajovaných vzťahov.
V roku 2022 ste stavaní na to, aby ste všetko nakoniec zvládli. Vaším najpríjemnejším obdobím bude pre vás v tomto roku posledná dekáda apríla a prvá polovica mája.

Financie a kariéra

Selektujte nielen všetky informácie, ale aj svojich priateľov a akože „priateľov“ medzi kolegami. Dobrá komunikácia bude základom. Niektorí ľudia vám nebudú tak priať, ako sa vám zdá. Financií bude akosi pomenej, zvlášť počas prvého polroka, neskôr ich síce nebude viac, ale vy si nájdete už ten správny systém a urobíte rozpočet, ktorým sa budete držať viac pri zemi, ako doteraz.

Na čo si dať pozor v roku 2022

To čo ste začali už v minulosti je dôležité v tomto roku dokončiť. Všetky projekty, ktoré ste neukončili, vás budú totiž prenasledovať, a tak sa snažte tomu predísť.

Peniaze a práca

Budete hľadať nové cesty, nové príležitosti aj možnosti. Zmeny sa dotknú aj finančnej oblasti.
Rok 2022 predstavuje zvýšenú túžbu po profesijnom rozmachu a postupe. Budete však musieť zľaviť zo svojich nárokov, nepôjde o jednoduchú cestu.
Planéty, zvlášť Saturn, však varujú pred prílišnou ľahkomyseľnosťou. Jupiter v trigóne na vaše znamenie síce znateľne zvyšuje váš optimizmus, pozor však na nezdravý pocit vlastnej dôležitosti. Planéty vám vhodne pôsobia, takže úspech môže síce prísť neskôr, ale jeho príchod je istý.

Čo vám rok 2022 prinesie

Celý rok budete mať jedno stretnutie za druhým – pracovné, ale aj s priateľmi. Začnete sa viac objavovať v spoločnosti, čo vám prinesie nové a zaujímavé kontakty.

Baran: ročný horoskop 2022

Na transformativní rok sa môže pripraviť každý Baran. Horoskop 2022 pre nich bude znamenať skúšku trpezlivosti a odolnosti, avšak vďaka nadobudnutým skúsenostiam budú múdrejšia ako kedykoľvek predtým. Ľudia narodení v tomto ohnivom znamení, ktorému vládne planéta Mars, musí počítať so zvýšeným tlakom v pracovnom i osobnom živote. Začiatkom roka sa budete nachádzať v útlme, ale z hľadiska práce i osobného života zostane všetko pri starom. Pravdepodobne pocítite potrebu izolovať sa, aby ste zhodnotili svoju doterajšiu cestu životom a rozhodnutia, ktoré ste doposiaľ urobili. Nebojte sa urobiť si chvíľku pre seba. Baranov horoskop 2022 je vám v tomto zmysle naklonený.V priebehu jarných mesiacov roka 2022 bude Baran všetko prežívať veľmi intenzívne. To môže byť ako požehnaním, tak prekliatím – pozitívne vnemy síce budú zosilnené, ale tie negatívne tiež, a tak je treba počítať s určitou precitlivelosťou. Vďaka tomu však nebudete mať problém efektívne komunikovať svoje myšlienky a pocity, a tak sa s vašimi blízkymi budete schopní bez problému na čomkoľvek dohovoriť.V lete pre vás bude ťažké zostať na jednom mieste. Horoskop 2022 naznačuje, že najväčším lákadlom pre vás bude cestovanie a adrenalínové zážitky – s nudou teda rozhodne nepočítajte. Mohla by prísť aj nová láska, avšak pozor, postavenie Uránu v Býkovi môže priniesť zvraty vo vzťahoch. Preto buďte obozretní a držte sa stranou. Pokiaľ tejto osobe stopercentne nedôverujete, mohli by ste sa spáliť.S príchodom druhej polovice roka Baran nebude vedieť, čo má robiť skôr. V oblasti pracovného života mu budú starosti prerastať cez hlavu, ale s trochou trpezlivosti všetko zvládne. Vyhnite sa unáhleným rozhodnutiam, mohla by sa vám totiž vypomstiť. Tiež budete pociťovať túžbu intelektuálne rásť. Informácie budete absorbovať s ľahkosťou, a tak bude najlepšie, keď toto obdobie využijete k samoštúdiu či inej forme osobnostného rastu. Po celoročnom zhone, ktorý so sebou rok 2022 priniesol, dostanete chuť uniknúť realite. Vplyvom Saturnu v Panne na vás totiž môžu padnúť úzkostlivé stavy a pochybnosti. Preto sa okamžite chopíte každej príležitosti uniknúť do sveta fantázie. Horoskop však odporúča dávať si pozor na to, aby vám kvôli strachu čeliť skutočnosti neunikla zaujímavá šanca posunúť sa vpred.

Skontrolujte tiež

Post Image

Horoskop Baran august 2021

V poslednom letnom mesiaci vám v žilách bude kolovať veľa fyzickej i duševnej energie. Vďaka …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *